Matternhorn

Już za parę godzin Nowy Rok 2023 ??

Wszystkim nam życzę Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, szacunku dla innych, przyjaźni i szczęściu. Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień przynosił tylko radość, uśmiech i zdrowie.

Nie bójmy się marzyć! Marzenia naprawdę się spełniają. Jestem przykładem, że nawet w tzw. senioralnym wieku można się spełniać, i że to, co na początku wydaje się niemożliwe, staje się realne. Wystarczy chcieć i powoli dążyć do celu.

Życzę odwagi do zmian, która otwiera przed nami nową przestrzeń i może stać się źródłem energii, szczęścia i zadowolenia z życia.

Przed moją zmianą nawet nie śmiałam myśleć, że zobaczę tyle pięknych miejsc i przeżyję tyle wspaniałych chwil, że poznam tylu niezwykłych ludzi, że w prostych czynnościach znajdę radość i zadowolenie a przy okazji będę mogła rozwijać swoje hobby. A tak właśnie się stało! Tego samego życzę i WAM.

W załączeniu chciałam Wam pokazać nieśmiały OBIEKT MARZEŃ WIELU TURYSTÓW. To MATTERHORN 4478 m, marzenie często niewypowiedziane i niespełnione. Ten jeden z niezwykłych szczytów alpejskich, oddziaływający na wyobraźnię milionów turystów, którzy dla TEGO JEDNEGO SPOJRZENIA odwiedzają Zermatt i Szwajcarię w ogóle.

Zrobiłam to i ja !

Góra nosi miano symbolu „góry idealnej”. Ta samotna piramida strzelająca śmiało w niebo ma w sobie magnetyzm, którego nie odczuwa się przy innych alpejskich szczytach.

Patrzcie i Wy w górę, by zobaczyć więcej!

Poprzedni wpis Owce w Szwajcarii
Następny wpis Hirzel – wzgórza i drzewka
image/svg+xml

Menu

Podążaj za mną

Ostatnie wpisy

Archiwa

Kategorie